Sukienki na lato 2019

sukienkni na lato 2019

Długa aż po kostki, a zarazem zwiewna oraz obcisła mini – to trendy w sukienkach, które będą panowały podczas tegorocznego lata. Choć do tego czasu jeszcze kilka miesięcy to już lada dzień w sklepach będą pojawiały się nowe wiosenno-letnie stylizacje. Będzie można spotkać zwiewne fasony w rozmaitych odcieniach, które będą bardzo wygodne podczas upalnych dni, a projektanci zaszaleją nie tylko z deseniami, ale także z wzorami na tkaninach.

Ponadto fashionistki postawią na dzianinowe jednokolorowe sukienki, często też w rozmiarze oversize – to jeden z ulubionych modeli kobiet, dzięki czemu można ukryć wszelkie niedoskonałości figury, a tym paniom, które są zbyt szczupłe, delikatnie dodadzą minimalnej objętości. Ponadto taki fason sprawdzi się nie tylko na plażę, na wyjście do miasta, pracy, ale także na bardziej formalne wyjścia, ponieważ sukienki są niezwykle eleganckie. Wystarczy dodać do nich akcesoria, biżuterię i sukces gwarantowany!

Podczas tegorocznego lata powrócimy także do mody z lat osiemdziesiątych. Wtedy królowała silna kobieta, będąca pełną elegancji, wdzięku i seksapilu. To do niej były dedykowane kreacje dynamiczne. W stylizacjach jako priorytet stawiono wtedy na sukienki żakietowe – mocno gustowne. To one teraz będą najczęściej spotykane na wybiegach, a później ulicach.

Choć jeszcze kilka tygodni dzieli nas od naprawdę ciepłych dni, to warto odwiedzić ulubione galerie, centra handlowe, bądź przejrzeć blogi modowe w poszukiwaniu wiosenno-letnich inspiracji na stylizację. Nie musisz mieć dużego zasobu gotówki, by wyglądać trendy. Ważne, aby wiedziała w czym nie popełnić modowego faux pas.

Leave a comment

Your email address will not be published.