Nie narażaj włosów na przesuszenie, dobre kosmetyki znajdziesz w Hurtowni Kosmetycznej Warszawa

Od kilku sezonów długie włosy podbijają blogi najbardziej znanych stylistów i nie ma się co dziwić, przecież długie włosy zawsze są w modzie. Jednak, aby rzeczywiście były na topie muszą być odpowiednio zadbane, a to w przypadku zapuszczania włosów wcale nie jest takie łatwe.

Kobiety lubią testowanie oraz zmiany, jednak jeśli stawiają na długość mogą poeksperymentować jedynie w zakresie koloryzacji. A i tutaj trzeba uważać, aby ten proces odbywał się pod okiem fachowca, żeby nie zaszkodzić zanadto naszym włosom. Po zabiegach koloryzacji należy stosować odpowiednie szampony, odżywki oraz maski, które zapewnią witalność i sprężystość. Polecam odwiedzenie sprawdzonych hurtowni, szczególnie hurtownia kosmetyczna Warszawa, która oferują w swoim asortymencie właśnie takie produkty.

Dla włosów obciążonych farbowaniem i potrzebujących odbudowy polecam DESIGN LOOK RESTRUCTURING KREM SPRAY 10 W 11, jest to odbudowujący krem w sprayu 10 w 1, zawiera kwas hialuronowy i kolagen – kierowany do włosów suchych i zniszczonych. Odżywia i nawilża, ułatwia rozczesywanie, nie obciąża, dodaje objętości, przeciwdziała starzeniu, eliminuje puszenie, chroni przed gorącem, wilgocią, promieniami UV, wzmacnia oraz chroni kolor włosów farbowanych.

Ponadto styliści polecają także do codziennego stosowania ECHOS KIPOWER LOTION Z KERATYNA2 jest idealny do bardzo zniszczonych, osłabionych włosów, jego intensywne działanie rekonstruuje włókna włosa. Synergia zachodząca między keratyną, a kwasem hialuronowym pozwala na uzupełnienie uszkodzonych obszarów włosów, poprzez bardzo precyzyjne wnikanie w ich strukturę molekularną.

Przy długich włosach nie bez znaczenia jest także przedmiot, którym je każdego dnia rozczesujmy. Dlatego w trosce o kondycję włosów oraz dla ułatwienia ich rozczesywania warto zakupić szczotkę, która sprosta wyzwaniu MAVI SZCZOTKA DETANGLER

Produkty są dostępne w stacjonarnych hurtownia kosmetyczna Warszawa. Jednak dla ułatwienia warto poszukać w Internecie.

Leave a comment

Your email address will not be published.