Modne usta na wiosnę

Nie każda kobieta jest zwolenniczką malowania ust. Kolory na tej części ciała trzeba po prostu pokochać. Owszem, subtelne, naturalne usta, w kolorze brzoskwiniowym wyglądają niesłychanie dziewczęco i pasują do każdej stylizacji, jednak aby dodać im charakteru i niepowtarzalności warto postawić na kolor!

W drogeriach jest niesamowita różnorodność pod względem rodzaju pomadek – połyskujące, matowe, o różnorodnych odcieniach. Jakie wybrać? Może warto zasugerować się panującymi trendami? A patrząc na wybiegi i pokazy mody prosto z Mediolanu stwierdzam, że w wielkim stylu powracają mocno podkreślone usta. A matowe odcienie są prawdziwym hitem!

Warto podkreślić, że głęboki, czerwony odcień pomadki zawsze jest na topie, jednak z takim kolorem należy się oswoić. Głęboka czerwień rozświetla stylizację i ożywia wyraz twarzy. Niewątpliwie ten kolor szminki jest ponadczasowy i z pewnością jeszcze przez wiele najbliższych lat nie wyjdzie z mody. Może to i dobrze, bo to jest mój ulubiony kolor ust.

Podobnie jest z zabarwieniami intensywnego amarantu. Kolor odważny, przebojowy, podkreślający osobowość, wygląda niesamowicie elegancko i sexy, jednak jest to odcień, do którego należy się przyzwyczaić.

Bardzo modne są również wszelkie odcienie nude – i w tym przypadku nie tylko maty, ale też połyski. Choć kolor zaczął królować w sezonie 2017/2018, do dzisiaj nie wychodzi z mody. Pasuje do każdej kobiety oraz wszelkiej stylizacji.

1 Comment on Modne usta na wiosnę

  1. czerwony, niebanalny i ponadczasowy. Nadaje charakteru, odwagi i pewności siebie 🙂

Leave a comment

Your email address will not be published.