Czym kierować się przy wyborze torebki?

mlodna torebka

Lada dzień rozpocznie się sezon wiosenny. Styliści już planują jakie trendy będą obowiązywały w tym czasie. Szczególną troską obdarzane są przez nich wszelkie dodatki, które nosimy do swoich stylizacji. Niezmiernie ważna jest dobrze dobrana torebka. Właściwie jest ona nieodłącznym elementem kreacji każdej kobiety. Aby w odpowiedni sposób spełniała swoją funkcję przed jej wyborem musimy zwrócić uwagę na kilka cech.

Jednym z parametrów niezwykle istotnym przy wyborze torebki jest kolor. To od niego zależy czy będzie ona uniwersalna i chętnie z niej będziemy korzystać. Najczęściej wybierane są torebki w odcieniach czarnym, granatowym lub brązowym, ponieważ ta kolorystyka jest na tyle bezpieczna, że pasuje do każdej stylizacji. Na co dzień preferujemy torebki o większych rozmiarach, aby były w stanie pomieścić wszystkie niezbędne przedmioty.

Na wieczorowe wyjście, do sukienki, najbardziej odpowiednia jest kopertówka, która wygląda niezmiernie elegancko. Bardzo wygodnym rozwiązaniem są te posiadające dwa paski – długi oraz krótki, natomiast rezygnując z paseczka wyglądamy bardziej stylowo. Tworzywo, z którego jest wykonana powinno być dopasowane do kreacji lub butów.

Aby wyglądać zmysłowo musimy pamiętać, ze torebka musi być dopasowana także do naszej figury. Kobiety o pełniejszych kształtach powinny unikać małych torebek, noszonych na ramieniu. Dla ich figury dedykowane są modele wydłużone, bez zaokrągleń. Panie o kształtach standardowych mogą pozwolić sobie na torebki średniej wielkości o formie trapezu.

W sklepach jest niesamowita różnorodność torebek pod względem kolorów, materiałów, kształtów i designerskich modeli, jednak musimy pamiętać, ze poza tym, aby była piękna, powinna być też praktyczna i dopasowana do naszej urody. To ważny element każdej stylizacji przykuwający wagę i będący jej dopełnieniem.

Leave a comment

Your email address will not be published.